Spedycja

Nasze Usługi obejmują transporty towarów zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Złożenie zamówienia

Priorytetem naszej logistyki jest komunikatywność, a to oznacza przede wszystkim łatwość złożenia zamówienia oraz stałą dostępność dla Klienta na wypadek dodatkowych pytań lub wymagań. Oferujemy dwie nieskomplikowane formy nawiązania pierwszego kontaktu: telefoniczną oraz drogą internetową przez wysłanie wiadomości elektronicznej. Proponujemy korzystać z danych kontaktowych centrali lub z danych podanych pod nazwą poszczególnych miejscowości odnośnie do konkretnej oferowanej Usługi. W ten prosty sposób szybko udzielamy koniecznych informacji wstępnych i przyjmujemy zamówienie.

Indywidualność zamówienia

Każde zlecenie jest realizowane indywidualnie, tzn. w zależności od potrzeb zleceń prywatnych lub firmowych dobieramy środki transportu wyposażone technicznie i gabarytowo do przewożenia wymaganej ilości ładunku. Dokonujemy indywidualnej wyceny uwzględniając specjalne życzenia Klienta dotyczące terminu, trasy i formy Realizacji zlecenia. Spedycja krajowa i spedycja międzynarodowa to formy transportu o własnej specyfice spedycyjnej, do których podchodzimy z należytym respektem, np. pod względem aspektów formalnych i koniecznej dokumentacji.

Bezpieczeństwo

W sposób szczególny dbamy o zachowanie przepisów bezpieczeństwa, dotyczących przewozów towarów. Przy czym szczególną uwagę zwracamy na bezpieczny Transport powierzonych nam towarów, tak by dotarły one na miejsce przeznaczenia bez uszczerbku na jakości. Świadomi faktu, że odstępstwa od obowiązujących norm i standardów lub nawet najmniejsze niedopatrzenia mogą narazić klienta na straty lub koszty, wkładamy wiele wysiłku w to, by już w fazie wstępnego kontaktu ustalić wspólnie możliwie szczegółowe kondycje planowanego transportu, w tym kwestię ubezpieczenia. Korzystamy przy tym z naszego bogatego praktycznego doświadczenia, znajomości przepisów oraz wypracowanych kanałów dostępu do potrzebnych informacji.

Jakość

Niezmiennie dokładamy wszelkich starań w zagwarantowanie wysokiej jakości Realizacji kompleksowych usług spedycyjnych. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym środkom transportu, jakie stoją do naszej dyspozycji. Dzięki temu realizujemy przewozy towarów o tonażu nawet do 24 ton. Ponadto gwarantem sukcesu jest profesjonalizm naszych współpracowników. W ramach zlecenia oferujemy szybki załadunek oraz rozładunek pod indywidualnie wskazanymi adresami. Klient płaci przy tym tylko za koszt transportu, a nie za drogę powrotną zespołu spedycyjnego. W przypadku spedycji międzynarodowej formalności celnych dokonuje obeznany z wymogami spedytor realizujący zamówienie. Przy czym terminowość Realizacji i zadowolenie Klienta są dla nas warte dużego wysiłku.