Transport

Specjalną ofertą naszej firmy jest Transport dużych ładunków towarów na terenie kraju oraz w obrębie całej Unii Europejskiej. To znaczy, że przewozimy ponadgabarytowe towary do 100m2. Oznacza to za każdym razem wypracowanie indywidualnych uzgodnień i zabezpieczeń towaru, chroniących go skutecznie przed uszkodzeniem w czasie nawet długotrwałego transportu. Ponadto posiadamy konieczne uprawnienia i możliwości do przewozu towarów o tonażu od 1,5 Tony do 24 Ton. Realizujemy je z jednej strony dzięki nowoczesnym, specjalnie do tego przystosowanym samochodom ciężarowym. Z drugiej strony jesteśmy w stanie wykonać takie zamówienia dzięki naszej logistyce, naszym profesjonalnym pracownikom w centrali i współpracownikom w wielu ośrodkach w całej Polsce.

Środki transportu

Do naszej dyspozycji stoi pełna gama samochodów ciężarowych. Te największe mogą jednorazowo przewozić do 24t ładunku i są obecnie najefektywniejszymi środkami transportu towarów na drogach. Sa one wyposażone w rozwiązania techniczne jak GPS, umożliwiające pokonywanie nawet bardzo długich tras w mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych. Te samochody nowej generacji zapewniają również należyte bezpieczeństwo ludzi oraz transportowanego towaru.

Pracownicy

Spedytorami realizującymi zlecenia są doświadczeni pracownicy. Są nimi specjalnie szkoleni do pracy w sektorze spedycyjnym kierowcy. Posiadają oni aktualnie wymagana wiedzę teoretyczną oraz lata praktyki zawodowej. Dzięki ich doświadczeniu, umiejętności dokonania właściwej oceny sytuacji i stałej łączności realizujemy bezproblemowo nawet nietypowe indywidualne zamówienia. Tajemnicą sukcesu naszej firmy jest również zoptymalizowany System pracy zespołowej. Oznacza to ogromny nakład pracy centrali koordynującej przyjmowanie i realizacje zamówień. Całość wieńczy sprawnie działająca komunikacja i przepływ informacji. Zaistniałe niejasności i wątpliwości przekazujemy natychmiast klientom i wspólnie pracujemy nad konstruktywnym rozwiązaniem ad hoc.

Kondycje transportu

W ramach Realizacji transportu od 1,5 Tony do 24 Ton dokonujemy wszelkich koniecznych formalności oraz określonych dodatkowo przez Klienta. Transportujemy zarówno prywatne i firmowe mienie, jak i towar w celach handlowych. Realizujemy więc zamówienia o bardzo zróżnicowanym charakterze. Wraz z klientem uzgadniamy możliwość efektywnego załadunku i rozładunku towaru. Sprawnie koordynujemy każdy etap Realizacji zlecenia, umożliwiając również klientowi śledzenie pokonywania trasy.